iPad Air 3 با نمايشگر ۴K و ۴GBرم و شارژ دهي بهتر (شايعه)

Print Friendly

به گفته يک منبع ناشناس که در زنجيره تأمين اپل در چين قرار دارد، بيان داشت، نسل سوم ۳ iPad Air با يک صفحه نمايش ۴K و ۴GB RAM با افزايش طول عمر باتري، توليد و روانه بازار خواهد شد. اطلاعات مشابهي از DigiTimes منبعي که کمتر شناخته شده است نيز بيان مي​کند، سازندگان تايواني پنل لمسي بخش عمده اي از ساخت رابط هاي GIS و TPK مربوط به iPad Air 3 را شروع کرده اند.

طبق اين گفته ها iPad Air 3  با همان فناوري صفحه نمايشي که در حال حاضر در iPad جديد وجود دارد ساخته شده، همراه با محافظ UV براي روشنايي يکنواخت و رنگ هاي واضح، همچنين با امکان تنظيم ميزان نرخ تجديد صفحه، امکان صرفه جويي در باتري را فراهم مي آورد.

این گزارش همچنین می افزاید انتظار مي رود که توليد انبوه نسل سوم iPad Air 3 در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ باشد. سازندگان پانل صفحه نمایش نيز از پیش بینی افزایش قابل توجه تقاضا اپل برای دستگاه های صفحه لمسی ۳D در نیمه اول سال ۲۰۱۶ حکايت دارد.

هرچند که در شايعات اخير عدم موفقيت اپل براي استفاده از صفحه نمايش ۳D حساس به فشار را در صفحات بزرگتر و مشکلات توليد آن را شنيده بوديم، ولي با توجه به اطلاعاتي که توسط دیجیتایمز از توليد کنندگان آمده است، حکايت از استفاده اين قابليت در  iPad Air 3  خواهيم بود.

این گزارش می افزاید که GIS مسئول تهيه ماژول ال سی دی و محصولات نور پس زمینه برای پانل های لمسی خواهد بود، در حالی که TPK به طور انحصاری در تهیه پانل های لمسی تمرکز خواهد کرد. سازندگان پانل صفحه نمایش ادعا مي کنند که فروش آي پد اپل همچنان در آینده مثبت باقی می ماند، با وجود سقوط اخیري که از فروش در بازار تبلت و افزایش رقابت در این بخش براي محصولات اپل پيش آمده است.

ویژگی پیشنهاد ۳D لمسی برای اپل هوا ۳ می آید به عنوان یک شگفتی بزرگ، به ویژه در دوران پس از شایعات اخیر نشان می دهد که صفحه نمایش حساس به فشار خواهد شد به آینده اپل هوا اجرا نشده با توجه به مشکلات تولید در پوسته پوسته شدن آن را برای یک صفحه نمایش بزرگتر.
اگر چه دیجیتایمز است تبلیغ یک سابقه مخلوط با پیش بینی و حدس برنامه محصول اپل آینده، آن را به ارمغان می آورد قابلیت اطمینان بنا به گزارش با اطلاعات منابع از زنجیره تامین بالادست مربوط به اپل.

 

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A