چشم اندازي از آينده بلند پروازانه کارخانه بي ام و + فيلم

Print Friendly

اگر می خواهید بدانيد که قدرت فن آوری کارخانه بي ام و به کدام سمت در حال حرکت است، فقط کافيست نگاهي به اتومبيل مفهومي Next 100 اين کارخانه که در جشن تولد ۱۰۰ سالگي اين شرکت به نمايش درآمد بياندازيد.

هرچند که انتظار مي رود اتومبيل هاي آينده هم مثل ديگر وسايل کوچک و کوچکتر شوند، اما انگار اين پيش بيني براي بي ام و مصداق ندارد، درباره Next 100 اتومبيل مفهومي جديد فعلاً مي دانيم که توانايي رانندگي خودکار، نمايش اطلاعات زنده بر روي نمايشگري که يکپارچه با شيشه جلو مي باشد، را داريم.

Next 100 دارای دو حالت رانندگی مجزا می باشد. يک حالت که کمک ميکند تا کنترل کاملي بر اتومبيل داشته باشيد، به لطف وجود دوربين ها و حسگرهايي که تمامي اطلاعات را بر روي شيشه جلو در اختيار راننده مي گذارند. و يک سيستم اتوماتيک که راننده خودکار اين شرکت حاصل توسعه ابزار AI است. به نام “همنشین” اين سيستم مي تواند علاوه بر رانندگي کامل، وجود افراد پياده را که در اطراف اتومبيل هستند، تشخيص دهد، و براي حفظ امنيت آنها با رعايت فاصله ايمن، از آنها حرکت کند. حتي افراد مي توانند در جلوي اتومبيل بدون هيچ خطري راه بروند.

Next 100-2

نامي را که براي Next 100 در نظر گرفته اند بيشتر شبيه نامهايي است که براي تلفن های موبایل انتخاب مي کنند، اما همه چیز در مورد چشم انداز Next 100 خوابي است که بي ام و در نمايشگاه CES براي خودروي مفهومي خود ديده بود، آن موقع خودرو مفهومي در واقع یک I8 ارتقا یافته تا بود، اما بي ام و امروز با نمايش Next 100 در نمايشگاه مونيخ، از ارائه آن در سال آينده خبر داد، در حالي که تکنولوژي هاي بکار رفته در Next 100 امروزه بيشتر خيالي مي باشد.

در ادامه به فيلم هايي که در وب سايت اصلي بي ام و از Next 100 نمايش داده اند نگاه کنيد.

منبع: BMW

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

یک دیدگاه در “چشم اندازي از آينده بلند پروازانه کارخانه بي ام و + فيلم

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *