بازگشت به عقب، از ويندوز ۱۰ موبايل به ۸٫۱

Print Friendly

مایکروسافت امکان بروزرساني براي کاربراني که در ماه مارس ويندوز موبايل خود را به ۱۰ ارتقاء داده بودند را به ۸٫۱ فراهم کرده است. اين به دليل شکايت هايي است که برخي کاربران از ويندوز ۱۰ داشته اند.

گزارشها از اشکالاتي که کاربراني با آپ ديت ويندوز موبايل خود به ۱۰ با آن برخوردند، مايکروسافت را مجبور ساخت که اين امکان را به کاربران خود بدهد تا با بازگشت به نسخه پايدارتر ۸٫۱ مقداري از اين خطاها را ترميم کنند. اين آپ ديت به کاربراني که از لومينا ۵۴۰ استفاده مي کنند اين امکان را مي دهد بدون محدوديت از ويندوز ۸٫۱ استفاده کنند.

هرچند که اين قابليت را مايکروسافت بر خلاف اپل در اختيار کاربران خود قرار داده است ولي نمي توان از اين نکته هم گذشت که ويندوز ۱۰ از همه لحاظ بر ويندوز ۸٫۱ برتري دارد و بسياري از کاربران هم هيچ مشکلي با اين آپ ديت نداشته اند.

تنها نقطه ضعف عمده این روش این است که کاربر بايد براي بازگرداندن به ویندوز ۸٫۱ يک بروزرساني ديگر را انجام دهد که با اين سرعت اينترنت ها کمي حوصله سر بر است.

این یک طرح بسیار معقول است، و لي نمی توانیم تصور کنیم که چرا مایکروسافت همین کار را برای رایانه های شخصی که ويندوز خود را به ويندوز ۱۰ ارتقاء داده اند و از اين کار زياد راضب نيستند، قرار نداده است.

 

منبع: mspoweruser

1 پسند شده

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *