نسل جديد پلی استیشن ۴ (نئو) ، بزودي وارد بازار خواهد شد!

Print Friendly

رئیس اجرایی سونی اندرو هاوس در مصاحبه با فاينشنال تايمز، تایید کرده است که یک ورژن جدیدتر و قوی تر پلی استیشن ۴، موسوم به “نئو” به زودي وارد بازار خواهد شد، با اين حال قرار نيست که نمايشگاه  E3 رونمایی شود.

مدیر اجرایی جهانی سونی می گوید سیستم جدید در کنار PS4 موجود و برای تکميل نسل قبلي اين کنسول به فروش می رسد. “در واقع نئو را براي تکميل PS4 استاندارد در نظر گرفته ايم، و هر دوي آنها همچنان به فروش خود ادامه خواهند داد”

کنسول جديد داراي دو خروجی براي ویدیو و بازی با رزولوشن ۴K است. بنابراين گزارش تمام بازی های حال حاضر PS4 بر روي نسل جديد قابل اجرا مي باشند. همانطور که برای “نئو” نيز بازي هايي جديد با کيفيت بالاتري نيز توليد خواهد شد.

کنسول جدید مي تواند نياز علاقهمندان به بازی هاردکور و کسانی که با تلویزیون ۴K به دنبال کيفيت بیشتری با وضوح بالا هستند را ارزاء خواهد کرد. البته دور از ذهن نيست که کنسول جديد از مدل پايه کمي گرانتر خواهد بود. هرچند که اين اختلاف هنوز مشخضژص نشده ولي به مرور زمان اين اختلاف کمتر خواهد شد.

البته دلیل انتشار اين خبر مقابله سوني با مایکروسافت است که به طور گسترده ای اعلام کرده بود، کنسول Xbox خود را با سخت افزار جديدتر و قوي تر بروز رساني کرده است.

منبع: Financial Times

0 مي پسندم

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *