ارائه وصله امنيتي براي آندرويد گلکسي S7 و S7edge

Print Friendly

در حالي که سه ماه بيشتر از ارائه دو مدل جنجالي گلکسي S7 و S7edge سامسونگ نمي گذرد، خبرها از ارائه يک بسته امنيتي براي آندرويد آنها مي رسد که از ماه ژوئن قابل دريافت است. به گفته مسئولين اين به روز رساني بسيار حياتي بوده و بايد تمامي کاربران جهت جلوگيري از آسيب پذيري دستگاه خود، هرچه زودتر آنرا دريافت و گوشي خود را به روزرساني کنند.

شايان ذکر است که ۲۱ حفره امنيتي در اين دو دستگاه وجود دارد که هکر ها مي توانند از راه هاي مختلفي آنها را فعال نمايند. نفوذ مي تواند از راه هاي گوناگون همچون اجرای کد از راه دور بر روی دستگاه های آسیب دیده از طریق روش های مختلفي همچون ایمیل، مرور وب، و MMS باشد.
گوگل اشاره می کنند که هنوز هیچ دستگاهي توسط اين حفره هاي آسیب پذیر، تحت تاثیر قرار نگرفته است. به طور معمول، Google توصیه میکند که تمام کاربران آندروید با قبول به روز رسانی امنیتی، زمانی که اخطار دریافت مي کنند مي تواند از بروز مشکل در گوشي خد جلوگيري کنند.

البته يادآور مي شود قبل از شروع روند دانلود و نصب به روز رسانی، مطمئن شوید که به یک شبکه Wi-Fi پرسرعت متصل شده ايد، و یا یک اتصال قوی به شبکه تلفن همراه داريد. هرچند که همه مي دانند که بايد از پر بودن باتري گوشي خود مطمئن باشند، زيرا چنانچه در زمان آپديت به هر علتي گوشي شما خاموش شود، کار دشوار شده و به فلش کردن گوشي مي انجامد.

اين به روز رسانی های امنیتی شامل نسخه MMB29M.G930VVRU2APE1 براي گلکسي S7 و S7 edge مي شود. به خاطر داشته باشید فقط از طريق اتصال به اينترنت قابل دريافت است. اگر شما آن را امروز، فردا، و یا حتی روز بعد دریافت نکرديد، مطمئن باشيد در چند روز آينده آنرا دريافت خواهيد کرد، البته به شرط فعال بودن گزينه بروزرساني خودکار در گوشي.

 

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *