هه آنچه اپل در کنفرانس WWDC 2016 رو خواهد کرد!

Print Friendly

امروز دوشنبه ۱۳ ژوئن کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سان فرانسیسکو، کالیفرنیا برگزار می شود، علاوه بر سخنرانی ها که در آن بخش عمده ای در مورد اطلاعات نرم افزارهاي جدید براي مصرف کنندگان است، همچنين در مورد نوآوري هاي اپل نيز مطالبي عنوان خواهد شد.

در اين کنفرانس به احتمال زیاد، یک نسخه به روز شده از Siri و همچنین iOS و OS X به نمايش گذاشته خواهد شد.

Siri بزرگترین دست آورد جديد اپل در اين کنفرانس خواهد بود، که در دسترس کاربران اپل قرار خواهد گرفت، در واقع سیری يک دستیار شخصی مجازی اپل است. اين دستيار از هم اکنون، بسیاری از خدمات دیگر آی فون را در دسترس دارد. در واقع با استفاده از هوش مصنوعي، سيري مي تواند با جمع آوري اطلاعات، علايق و خواسته هاي کاربر و تدوين آنها يک فرمول مناسب براي پاسخ گويي به نياز هاي کاربر ايجاد کند.

در مورد iOS شایعات می گویند که اپل یک پیش نمایش از سيستم  عامل iOS 10 برای آی فون ارائه خواهد کرد که یک تحول اساسی از نظر طراحی است.

در اين به روز رسانی بهترين امکاني که ممکن است ايجاد شده باشد، توانایی پنهان کردن برنامه هاي است که بصورت پيشفرض بر روي صفحه اصلی قرار دارند. بسیاری از کاربران (از جمله خود من) همواره یک پوشه بر روی صفحه نمایش بايد ايجاد مي کردند تا برنامه هايی که توسط خود سيستم عامل ايجاد شده بود و امکان پاک کردن و يا پنهان کردن را نداشتند در آن قرار دهند.

همچنین ممکن است که اپل به زودی با به روز رساني برنامه موسیقی iTunes به منظور افزایش تمرکز بر روی Apple موسیقی، سرویس اشتراک گذاري این شرکت را که در حال حاضر کمتر استفاده مي شود را جاني دوباره بخشيده و با استفاده از ويژگي هاي تاچ ۳بعدي دوباره طراحي کند.

در نهایت برای iOS، اپل می خواهد اپل پرداخت را بهبود بخشيده، و آن را در همه دستگاه ها قرار دهد به جای اينکه فقط در تعداد کمی از جدیدترین دستگاه ها کار می کند. به این ترتیب، شما می توانید از آن برای پرداخت آنلاین استفاده کنيد بدون بیرون کشیدن گوشی خود. ممکن است از آن به عنوان جایگزیني برای سرویس هایی مانند پی پال استفاده شود.

سیستم عامل مک

به احتمال زیاد یک سیستم عامل جدید براي دسکتاپ ها با عنوان تجاری  OS X را خواهيم ديد.

داشتن یک دستیار مجازی شخصی در تمامي دستگاه های اپل که شاید از طریق iCloud همگام سازی شود. اساسا می تواند روند استفاده از محصولات اپل را تغییر دهید.

البته اطلاعات خیلی بیشتري در مورد آنچه که سیستم عامل مک با خود می آورد شنیده می شود، بنابراین ما باید صبر کنیم ببينيم چه اتفاقي خواهد افتاد.

حالا ببينيم که در اين کنفرانس اپل مي تواند دوباره توجهات را به خود جلب کند و حرف تازه اي براي دوستارانش داشته باشد؟

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *