تصویري از گوشی اندرویدی Nokia P1

Print Friendly

کمتر از يک دهه پيش اگر از شما مي پرسيدند که آينده نوکيا را چگونه مي بينيد؟ امکان نداشت که شرايط کنوني شرکت پيشبيني کنيد! با اينحا هنوز هم نوکيا مشتريان پروپا قرص محدودي دارد که از شنيدن پيشرفت هاي هرچند کوچک اين شرکت خوشحال مي شوند.

در همين راستا نوکيا قرار است اولين گوشي اندرويدي خود را تا پايان سال وارد بازار کند که به تازه گي تصاويري از آن لو رفته است.

شرکت مایکروسافت در اردیبهشت امسال امتیاز استفاده از نام نوکیا را به شرکت‌ های Foxconn و HMD واگذار کرد تا بار دیگر نام این برند افسانه‌ ای به گوشی‌ های تلفن همراه بازگردد. در همان زمان اعلام شد گوشی بعدی نوکیا یک گوشی اندرویدی خواهد بود که البته شرکت Foxconn وظیفه ساخت آن را بر عهده دارد و فقط نام برند نوکیا روی آن درج می‌ شود.

اکنون که حدود ۲ ماه از این جریان می‌ گذرد رندرهایی خبری به بیرون درز کرده است که به گوشی Nokia P1 نسبت داده می‌ شود.

به نظر می‌ رسد این دستگاه را مهندسان InFocus/Sharp، که زیرمجموعه شرکت Foxconn هستند، طراحی کرده‌اند و به گوشی Sharp Aquos P1 شباهت بسیار دارد.

در حال حاضر به جز این تصویر جزئیات بیشتری از سخت‌‌ افزارهای Nokia P1 و تاریخ عرضه آن در دسترس نیست، ولی قطعا طی هفته‌ های آینده از گوشی جدید نوکیا بیشتر خواهیم شنید.

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *