ارائه بازي “Gears of War 4” سفارشی براي Xbox One S

Print Friendly

درحالي که هنوز Xbox One S (ایکس باکس وان S) به بازار نیامده، مایکروسافت براي دوستداران اين کنسول بازي امکان انتخاب رنگ را با توجه به بازي هاي سفارشي فراهم آورده است. گرچه در خبر ها رنگ Xbox One S سفيد عنوان شده است، اما کاربران مي توانند براي بازي Gears of War 4 که به صورت احتصاصي براي اين مدل ارائه مي شود، رنگ قرمز را انتخاب کنند.

در اين مدل سفارشي “S” يک حافظه ۲TB داخلی و حک لیزری “نماد پنجه” که نماد بازي Gears of War 4 است قرار دارد. البته نوع فیلمبرداری اين بازي HDR است که GoW4 اولین بازی ساخته شده با اين روش خواهد بود.

قيمت اين بسته نرم افزاري ۴۴۹ دلار است که شامل یک نسخه دیجیتال از نسخه نهایی این بازی، یک گیم پد سفارشی و استفاده از برخی پوسته های سلاح در بازی است. البته کاربران مي توانند کنترل کنسول را برچسب هايي که در اين پکيج ارائه مي شود، تزئين کنند.

اگر شما جزء آن دسته از افراد نيستيد که از رنگ خون مي ترسيد، مایکروسافت با الهام از شخصیت JD Fenix – پسر سه ستاره مارکوس فنیکس – زره پوش کنسول شما را تزئين مي کند آن هم با ۷۵ دلار گران تر.

قرار است که ثبت پيش سفارش اين کنسول از اول اوت و از سايت آمازون در دسترس باشد.

منبع: Xbox Wire

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *