سامسونگ Galaxy Note 7 را پیش از موعد وارد بازار مي کند

Print Friendly

کمتر از یک دو هفته ديگر يکي از بزرگترین گوشی های هوشمند تابستان امسال وارد بازار خواهد شد. همانطور که ممکن است چند بار شنیده باشيد، سامسونگ بيشترين تلاش خود را مي کند تا گلکسی نوت ۷ را براي دوم اوت وارد بازار کند.

تقریبا همه چیز را در مورد اين فبلت شناخته شده مي دانيد، در مورد تاريخ دقیق ارائه آن هم امروز، اطلاعات جدیدي توسط وب سايت GalaxyClub هلندی منتشر شد که با توجه به قابل اعتماد منبع، قرار است گلکسي نوت ۷ پيش از زمان گفته شده طي مراسمي در تاريخ ۲ اوت ۲۰۱۶ که به صورت همزمان در کشورهای اروپایی، کره جنوبی و شمال امریکا پخش خواهد شد ارائه شود، اين فبلت جديد سامسونگ بلافاصله پس از پایان اين رخ داد در سايت سامسونگ قابل خريد خواهد بود.

البته هنوز قيمت دقيق آن مشخص نشده و اين که آیا سامسونگ قصد دارد به عنوان پاداش براي خريدارن، چه هديه اي درنظر دارد مشخص نيست. شايد یک هدست VR و یا یک ساعت هوشمند. حدود قيمت آن هم نيابد بالاتر از ۷۰۰ دلار باشد، اگر سامسونگ نظر سوداگرانه به آن نداشته باشد.

توجه داشته باشید که انتظار مي ورد گلکسي نوت ۷ داراي ویژگی های مانند استفاده از پردازنده به روز رسانی شده اسنپ دراگون ۸۲۱  و يا پردازنده های کوالکام، استفاده از حافظه ۶GB سریعLPDDR4 و داشتن اسکنر عنبیه چشم براي امنيت بيشتر و قابليت هاي جديدي که در مقالات قبلي توضيح داده شده است باشد.

 

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *