به روز رساني Xbox در ماه اوت

Print Friendly

وب‌ سایت ایکس‌ باکس Microsoft از انتشار به روز رسانی ماه آگوست ایکس‌ باکس وان خبر داد. بنابر اين کاربران نسل هشتم کنسول مايکروسافت در روزهاي آينده مي توانند اين به روز رساني را انجام دهند.

پس از دریافت به روز رسانی ماه آگوست، بخش My games & apps به بالای صفحه‌ ی خانگی ایکس‌ باکس وان منتقل می‌ شود تا کاربران بتوانند آسان‌ تر به آن دسترسی داشته باشند. در این میان، گزینه‌ های بیشتری برای مرتب‌ سازی محتوا به کنسول اضافه شده و بخش فروشگاه (Store) هم محتویات مختلف‌ اش را به‌ طور یک‌ جا و در یک صفحه به مشتریان عرضه می‌ کند.

در آن‌ سو کورتانا (Cortana)، دستیار صوتی مایکروسافت، هم وظیفه‌ ی اجرای دستورات صوتی را بر عهده گرفته است. کاربران می‌ توانند پس از فعال‌ سازی کورتانا در کنسول‌ شان، با گفتن عبارت «هی، کورتانا» این دستیار صوتی را از طریق میکروفون داخلی کینکت یا هدست فراخوانی کنند.

پخش موسیقی پس‌ زمینه هم قابلیت مهم دیگری است که با به روز رسانی اخیر به ایکس‌ باکس وان اضافه شده و با آمدن‌ اش به انتظار بسیاری از طرفداران مایکروسافت پایان داده است. به‌ لطف این ویژگی، می‌ توان در حین بازی از طریق خود کنسول به موسیقی‌ های دلخواه گوش داد.

پیش‌ تر، کاربران ناچار بودند با به‌کارگیری قابلیت Snap چنین امکانی را برای خود فراهم کنند.

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A