توستر هوشمند، امکان ثبت پيام بر روي نان تست

Print Friendly

تصور شما از صبحانه و نان توست چيست؟ شکل و شمايل نان توست شايد براي خيلي از افراد به صورت يک شکل خسته کننده و تکراري در آمده باشد، ولي به تازگي يک توستر هوشمند ساخته شده است که مي تواند توسط بلوتوث به گوشي هوشمند متصل شده و اشکالي را که از تصاوير گوگل الهام گرفته شده يا وضعيت اب و هوا و يا حتي يک پيغام را بر روي نان تست رايت کند.

نحوه کار اين تستر که توسط شرکت Toasteroid طراحي شده و با نام toastage شناخته مي شود، به اين شکل است که بعد از ارسال تصاوير و يا متن به توستر توسط بلوتوث یک شبکه از عناصر گرمایش ریزرشته کار بازسازی تصویر و یا نوشته را برعهده گرفته و آنرا بر روي نان توست توسط حرارت جايگذاري مي کند تا نان نوست برشته و قسمت هاي مشخص قهوه اي رنگ شوند.

 

توستر هوشمند ۲

کاربرد اين دستگاه به همين جا محدود نمي شود و شما مي توانيد با استفاده از شبکه هاي اجتماعي مانند فيس بوک، وقتي پيام تبريک تولد دوست خود را برايش مي فرستيد، اين پيام را بر روي نان توست او نيز بنويسيد و او را بيش از پيش خوشحال کنيد.

شرکت Toasteroid در حال حاضر به دنبال بودجه براي ساخت اين توستر در Kickstarter است، که در آن شما می توانید با تعهد ۸۵ دلار بعد از ساخته شدن آنرا زودتر از افراد معمولي دريافت کنيد. تا کنون در اين کمپین بیش از ۲۰،۰۰۰ ثبت نام کرده اند و زمان باقي مانده براي ثبت نام ۴۱ روز ديگر پايان مي يابد.

شما مي توانيد در ویدیو زیر کارکرد آنرا ببينيد.

منبع: Toasteroid

0 مي پسندم

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *