شاهکار جدید رنو Trezor در نمایشگاه پاریس

Print Friendly

در نمایشگاه پاریس امسال اتومبیل های زیادی با قابلیت ها و عملکرد های مختلفی به نمایش درآمد، اما شاید به جرأت بتوان گفت رنو Trezor یکی از شاه کارهای این نمایشگاه بود. در ادامه با دیجیت همراه باشید.

Trezor که طرح اولیه آن در سال ۲۰۱۰ ریخته شد، حاصل تفاهم نامه ای بود که بین رنو و swoopy انجام گرفت. Trezor برگرفته از طرح DeZir است، این طرح پایه طراحی برخی از اتومبیل های دیگر رنو نیز بوده است از جمله رنو کلیو ۲۰۱۵ و Kadjar 2015 و حالا بعد از ۵ سال آن طرح اولیه شده Trezor اتومبیلی بسیار زیبا با طرحی چشم نواز و دل فریب شده است.

جنس بدنه Trezor از فیبر کربن است که دارای ضریب مقاومت ۰٫۲۲ است و کل وزن آن تنها ۱۶۰۰ کیلوگرم است. دارای یک موتور ۳۴۹ اسب بخاری درونسوز و یک موتور الکتریکی می باشد که می تواند توان ۳۸۰ نیوتن متر را ایجاد کند و صفر تا ۱۰۰ کیلومتر را تنها در ۴ ثانیه طی می کند.

قرار گرفتن باتری ها در عقب ماشین باعث شده تعادل وزن خوبی داشته باشد، یک سیستم شارژ با استفاده از ترمز مشابه اتومبیل های مسابقه ای می تواند باتری ها را شارژ کند.

در ادامه نگاهی به در Trezor در عمل داشته باشد:

منبع: Renault

0 مي پسندم

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *