لنز کمکی جدید Olloclip برای آی فون۷

Print Friendly

هرچند اپل آیفون۷ را با دوربین و لنز های جدید با قابلیت های بیشتر روانه بازار کرد، اما بسیاری از کاربران هستند که دوست دارند مانند عکاسان حرفه ای عکاسی کنند، ان هم با گوشی هوشمند خود. دوربین آیفون ۷ پلاس با قابلیت دوگانه ای که دارد می تواند تا حدودی این کاربران را راضی کند ولی در آیفون ۷ چطور؟

به همین منظور لنز جدید Olloclip وارد بازار شده است که می تواند این امکان را به کاربران بدهد تا عکس های با کیفیت بالا ثبت کنند، و برای این کار هم به راحتی روی گوشی نصب می شود.

این لنز که بر روی یک خشاب قرار گرفته به راحتی از بالا بر روی گوشی نصب می شود، در صورتی که گوشی دارای قاب محافظ باشد، فقط باید ابتدا قاب محافظ را خارج کنید بعد اقدام به نصب لنز بنمایید.

هرچند این لنز را نمیتوان یک انقلاب در هنر عکاسی دانست، اما بسیاری از نیازهای عکاسی کابران را برطرف می کند. مجموعه لنز که قیمتی معادل ۱۰۰ دلار دارد از یک لنز ماکرو با زاویه ۱۲۰ درجه باز با قابلیت زوم ۱۵X تشکیل شده است. با پرداخت ۸۰ دلار بیشتر می توانید صاحب مجموعه ای از لنز های ماکرو ۷X، ۱۵X و ۲۱X شوید.  همچنین می توان با پرداخت ۱۲۰ دلار یک مجموعه که شامل یک لنز تله ۲X با زاویه باز ۱۵۵ درجه است را برای عکاسی در فضا های باز تهیه کرد.

این مجموعه از اوایل نوامبر وارد بازار خواهد شد.

 

منبع: Olloclip

 

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *