BMW M4 DTM نسخه شهری M4 GTS

Print Friendly

بی ام و های سری M معمولاً برای مسابقات طراحی می شوند، اما بی ام و با باز طراحی و استفاده از شاسی و موتور M4 GTS نمونه جدیدی را با نام M4 DTM تولید کرده است که می تواند لذت چند برابری را برای راننده به ارمغان بیاورد.

به غیر از موتور و شاسی استفاده از صندلی های مسابقه ای که از جنس فیبر کربن هستند در M4 DTM حس خوبی را به راننده می دهد، این درحالیست که صندلی های عقب کلاً برداشته شده اند. در زیر کاپوت M4 DTM موتور آشنای M4 GTS قرار دارد البته با کمی تغییر، استفاده از شش توربوشارژر که می تواند توان موتور را به ۵۰۰ اسب بخار و گشتاور ۶۰۰ نیوتن متر برساند، فقط در ۳٫۸ ثانیه زمان برای طی مسیر صفر تا ۱۰۰ کیلومتر نیاز دارد در حالی که می تواند به آخرین سرعت ۳۰۵ کیلومتر در ساعت برسد، البته این سرعت به واسطه محدود کننده های الکترونیکی تعریف شدهاست.

ظاهر بی ان و M4 DTM ساده و با استفاده از سه رنگ معروف در سری M ، یک بادگیر بزرگ در پشت اتومبیل و طراحی آیرودینامیک آن، چهره جذابی را به آن داده است.

قرار است بی ام و تنها ۲۰۰ نمونه از M4 DTM را تولید کند و قیمت پایه ان ۱۶۳/۵۰۰ دلار شروع می شود.

منبع: BMW

1 پسند شده

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *