ارائه مک بوک پرو جدید اپل در ۲۷ اکتبر

Print Friendly

هرچند زمان طولانی از ارائه مک بوک پرو می گذرد ولی بالاخره اپل اعلام کرد نسخه جدید ۲۰۱۶ این دستگاه را در کوپرتینو، روز پنجشنبه ۲۷ اکتبر رونمایی خواهد کرد. اپل اولین بار در سال ۱۹۸۴ وقتی مک بوک را ارائه کرد، بعد از هر بار که ورژن جدیدتری از این دستگاه را ارائه می کرد با نمایش یک پیغام “دوباره سالم” حضور نمونه جدید را به کاربران گوشزد می کرد و حالا باید سلام را کمی بزرگتر بنویسد چون چند سالی می گذرد که اپل نمونه جدید مک بوک پرو را ارائه نکرده است.

mac

آنطور که در سرخط این خبر آمده MacBook Pro جدید کاملا دوباره طراحی شده است به طوری که این شکل جدید بتواند برای چهار سال در نظر کاربران تازگی داشته باشد. گفته شده دارای نمایشگر OLED لمسی و کیبرد تاچ می باشد که می تواند مانند تاچ ۳D عمل کند و با نگه داشتن هر کلید، میانبری به برنامه ای خاص را برا آن تعریف کرد. کیبرد لمسی اولین بار است که دیده می شود. همچنین، این نوت بوک به احتمال زیاد نازک تر و سبکتر و احتمالا دارای بسیاری از نوآوری هایی است که اپل برای اولین بار در مک بوک معرفی خواهد کرد. از مکانیسم صفحه کلید لمسی، طراحی باتری قویتر، استفاده از USB-C و مواردی که باید منتظر ماند و دید. امیدواریم که MacBook Pro در انواع رنگ ها مختلف هم برای اولین بار در دسترس قرار گیرد.
منبع: Apple

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *