امکانات صوتی فوتوشاپ برای طراحی و ویرایش تصاویر!

Print Friendly

اگر به شما بگویند که می توان با فرمان های صوتی به آسانی عکس ها را ویرایش کرد! شما باور می کنید؟ پروژه آزمایشی ادوبی با نام VoCo این کار را برای شما انجام می دهد! این فن آوری در کنفرانس سالانه نرم افزار Adobe MAX هفته گذشته به نمایش گذاشته شد.

VoCo می تواند با تشخیص صدا و یادگیری الگوهای گفتار و اشکال موج صدای کاربر بعد از ۲۰ دقیقه، فرامین صوتی را تشخیص و بکار ببندد. مثلاً کاربر می تواند به سادگی متنی را که عنوان می کند نرم افزار تایپ و چنانچه ایرادی داشته باشد، فرد آن را برطرف کند.

در حالی که این تکنولوژی دارای کاربردهای برای سرگرمی و تقلید صدای نیز می باشد، می تواند پیامدهای اجتماعی و امنیتی پیدا کند، که به گفته مسئولین ادوبی اقداماتی برای مخفی کردن و ضد جعل صدا در حال انجام است.

 

این پروژه ها برجسته فقط قابل توجه از ۱۱ “پنهانی” که در کنفرانس demoed شد. این فن آوری آزمایشی ممکن است یا ممکن است آن را به محصولات آینده نرم افزار Adobe و خدمات را ندارد، اما آنها را ارائه نگاه جذاب در پشت پرده از یک پیشرو در صنعت.

شما می توانید نسخه ی نمایشی کامل نرم افزار Adobe از VoCo زیر تماشا کنید.

منبع: نرم افزار Adobe

0 مي پسندم

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *