ربات زیر آبی PowerRay برای یافتن موقعیت ماهی ها و فیلم برداری

Print Friendly

اگر می خواهید تعطیلات آخر هفته خود را به ماهی گیری بروید، انتخاب یک چوب ماهی گیری به همراه طعمه مناسب می تواند ۵۰درصد کار باشد، اما اینکه چطوری موقعیت و مکان مناسب برای این کار را پیدا کنید مشکلی است که می توان با استفاده از ربات زیر آبی PowerRay این مشکل را بر طرف کرد.

شرکت PowerVision که در زمینه تولید هواپیماهای بدون سرنشین فعالیت می کند و سال پیش هم PowerEgg را معرفی کرده بود، امسال و برای نمایشگاه ces 2017 یک ربات زیرآبی به نام PowerRay را معرفی کرده که می تواند تا عمق ۳۰ متری به دنبال ماهی ها بگردد و تصاویری زیر آب را با کیفیت ۴k بر روی گوشی یا تبلت هایی که دارای سیستم عامل آندروید یا IOS هستند انتقال دهد و به نمایش درآورد. این ربات همچنین می تواند درجه حرات، عمق و چشم اندازی از زیر آب را برای کاربر ارسال کند.

همچنین از دیگر ویژگی های این ربات استفاده از نور آبی در ساختار آن است که باعث جذب ماهی و کاهش استفاده از طعمه می شود.

اگر این ها کافی نیست، PowerVision یک سورپرایز دیگر هم دارد و آن هم امکان استفاده از هدسد واقعیت مجازی ‌VR برای کنترل ساده ربات تنها با حرکات سر می باشد.

خب حالا اگر با این تجهیزات به ماهیگیری بروید بی شک صید خوبی خواهید داشت.

PowerRay از ۲۷ فوریه قابل سفارش است هرچند که هنوز قیمت قطعی آن مشخص نشده است.

 

منبع: PowerRay

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A