سري جديد تاپ گير بدون جرمي کلارکسون،جيمز مي و ريچارد هاموند

Print Friendly, PDF & Email

بعد از مشکلاتي که بين کارگردان مجموعه تاپ گير و مجري آن جرمي کلارکسون پيش آمد و اخراج جرمي از بي بي سي، دست اندرکاران اين برنامه بر آن شدند تا مجريان جديدي را براي اين برنامه پر مخاطب خود دست و پا کنند.شنیده‌ها حکایت از این دارد که سابینه اشمیتز ملقب به ملکه‌ی نوربرگرینگ در کنار کریس ایوانس که پیش از این انتخاب شده بود، تاپ گیر را اجرا خواهند کرد.

به گفته تلگراف سابينه يک راننده​ي حرفه است که در اغلب پيست هاي اتومبيل راني مسابقه داده و حال به عنوان اولين مجري زن اين برنامه انتخاب شده، وي که قبلاً نيز سابقه حضور در اين برنامه را داشته البته به عنوان ميهمان، حالا يکي از مجريان آن شده.

همچنین باید به حضور کریس هریس نیز اشاره کنیم. وی سابقه‌ی اجرای برنامه‌ی Drive را در کارنامه دارد. برخلاف دو مجری جدید دیگر برنامه‌ی تاپ گیر، هریس پیش از این در نقش یک خبرنگار فعال در حوزه‌ی خودرو کار کرده و برای رسانه‌هایی نظیر Evo، Autocar و Jalopink قلم زده است. در میان سه مجری جدید انتخاب شده برای این برنامه‌ی تلویزیونی، هریس را باید بیش از پیش به سه مجری پیشین این برنامه‌ی تلویزیونی نزدیک تر بدانیم.

یکی از تفاوت‌های عمده‌ی سری جدید برنامه‌‌ی تاپ گیر با مجموعه‌های پیشین، در تعداد مجریانی خواهد بود که این برنامه را اجرا می‌کنند. علاوه بر اشمیتز، ایوانس و هریس، دیوید کولتهارد، راننده‌ی نام آشنای فرمول یک نیز این گروه را در اجرای برنامه‌ی تاپ گیر همراهی خواهد کرد.

jeremiهمزمان  جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هاموند که برنامه‌ی جدید خود را برای پخش از شبکه‌ی استریم ویدیویی آمازون آماده می‌کنند، .

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A