معرفي بهترين ساعت هوشمند ۲۰۱۵

Print Friendly, PDF & Email

بدون شک ما در حال زندگی در آینده هستیم و اگر به اطراف خود نگاه کنید دلیل این موضوع را به طور کامل خواهید فهمید.
شما زمانی که در خانه هوشمند خود زندگی می کنید به راحتی بلیط کنسرت مورد علاقمان را با تلفن همراه خریداری مي کنید،خودروهایی دارید که بعد از پیاده شدن به طور خودکار پارک می شوند و…
مواردی زیادی وجود دارند که همه و همه زندگی ما را تمام دیجیتال کرده و دور شدن ما را از این دنیا ناممکن کرده اند.
به عنوان یکی از تکنولوژی هایی که به سرعت در حال باز کردن جای خود در عصر تکنولوژی امروز است، می توان ساعت هوشمند را نام برد که اگرچه در ظاهر تنها یک بند دور دست برای زیبایی به نظر می آید، اما واقعیت پشت آن فراتر از این مورد ظاهری است.

بهترين ساعت ۲۰۱۵-۲

البته تکنولوژی های پوشیدنی برای بار اول نیست که ارائه می شوند و به عنوان مثال در سال ۲۰۰۱ شرکت IBM از ساعت هوشمند لینوکسی خود و مایکروسافت سه سال بعد از ساعت هوشمند خود با قابلیت نمایش اخبار روز و سایر اطلاعات مفید رونمایی کردند.
اما امروزه اگرچه ساعت های هوشمند از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی با ساعت های معمولی و لوکس دارند، اما کاربردهای فراوانی در زندگی هوشمن امروز پیدا کرده اند.

در بین ساعت های هوشمند ارائه شده در سال جاری میلادی (که روزهای آخر خود را سپری می کند)، کدام محصول از سایرین بهتر بوده و بیشتر اهالی تکنولوژی را تحت تاثیر خود قرار داده است؟

از آنجایی که تمامی کمپانی های روی بورس عصر حاضر مانند Apple Samsung, LG, Motorola, Asus و Huawei در سال جاری میلادی برای قرار گرفتن بر روی مچ دست کاربران تلاش زیادی کردند، انتخاب کمی مشکل به نظر می آمد، اما با در نظر گرفتن تمامی این موارد، محصول زیر انتخاب شد

Samsung Gear S2 and Gear S2 Classic

بهترين ساعت ۲۰۱۵-۳

دلایل زیادی هستند که ما را به سمت انتخاب این محصول سوق دادند که از جمله آن ها می توان طراحی عالی،زیبایی،سریع بودن و قیمت مناسب را نام برد.
علاوه بر این،کسی پیدا نمی شود که این ساعت را مختص زنان یا مردان بداند و هر دو دسته می توانند از آن استفاده کنند.هر دو این ساعت های هوشمند که صفحه نمایش گرد و جذابی در آن ها تعبیه شده است،حدود ۳۰۰ دلار قیمت دارند.این ساعت که در زیر باران خیس نمی شود،به خاطر سنسورهای متعددی که در آن تعبیه شده تمامی فعالیت های شما را زیر نظر می گیرد.
اپلیکیشن های فراوانی برای این محصول تولید شده اند که قابلیت های فوق العاده را برای کاربران به ارمغان می آورند.

 

بهترين ساعت ۲۰۱۵-۴

شما می توانید بیشتر فعالیت هایی را که در گوشی هوشمند خود انجام می دهید بر روی مچ دست خود و در کوچکترین سایز ممکن داشته باشید و با آن سینک باشید (تماس گرفتن،ارسال پیامک،استفاده ازبرخی از اپلیکیشن ها و…) ،مگر اینکه گوشی هوشمند شما جزو محصولات شرکا اپل باشد،چون ” هنوز ” راهی برای Pair کردن محصولات iOS با این ساعت هوشمند وجود ندارد.

اگرچه ساعت هوشمند اپل به اندازه محصول سامسونگ ما را تحت تاثیر قرار نداد،اما با این وجود این ساعت هنوز هم یکی از بهترین ساعت های هوشمند حال حاضر دنیا به شمار می رود.

بهترين ساعت ۲۰۱۵-۶

اگر شما دارای یک گوشی آیفون هستید،بهترین گزینه برای شما این ساعت هوشمند به شمار می رود.اما در نظر داشته باشید این ساعت در مقابل کارایی که دارد،قیمت بسیار بالاتری را از شما طلب می کند.

منبع : phonearena

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A