آيفون۶ در رختخواب آتش گرفت!

Print Friendly, PDF & Email

گوشي هاي هوشمند در تمامي زندگي ما کاملاً نفوذ کرده اند، يک آيفون S4 کوچولو يا يک گلکسي ۵ عظيم الجثه، امروزه نقش ساعت بيدار باش، چراغ قوله، چراغ خواب را هم اجرا مي کنند و اين در حاليست که مصرف باتري آنها بالا بوده و همواره بايد شارژ شوند.

حال تصور کنيد، شب هنگام گوشي شما شارژ ندارد، ازطرفي بايد زودتر بخوابيد که صبح بتوانيد به سر کار برويد، و زمان شارژ کردن گوشي خود را نداريد! تنها راهي که باقي مي ماند اين است که گوشي را به شارژ متصل کنيد و بخوابيد.

خب تا اينجا مشکلي نيست. ولي از آنجايي که وابستگي ما به گوشيمون خيلي زياده و بعضي ها هستند که نيمه شب از خواب بلند مي شوند و نگاه مي کنند که آيا خبر تازه اي در فلان گروه اضافه شده و يا فلاني جوابمان را داده يا نه که باعث مي شود گوشي ها همواره در نزديک ترين حالت به ما باشند، حتي در رختخواب ما.

ايفون ۶ پلاس سوخته

به گزارش شبکه فاکس۶ در آتلانتا – ديويد گريمسلي وقتي که در تختخواب خود دراز کشيده بود و همزمان گوشي آيفون ۶ خود را به شارژ متصل کرده بود، ناگهان ديد که جرقه اي از گوشي زده شد و گوشي آتش گرفت، تو خيلي سريع اقدام به خاموش کردن آتش کرد. در اين حادثه فقط انگشتان دست او سوخت و خسارت هايي که به اتاق خواب او وارد شد.

ديويد سريع به اپل خبر داد، در حالي که آنها هيچ گونه ابراز همدري با او نداشتند، از داشتن يک گوشي حرفه اي آيفن ۶ پلاس پشيمان شد.

البته در خبرها موارد مشابهي ديده شده که بيشتر موارد به دليل فرسوده شدن باطري و يا خراب بودن شارژ عامل آن عنوان شده، .ولي بايد به ياد داشت که موبايل ها علاوه موارد فوق داراي اشعه هاي مضر نيز مي باشد. که براي حفظ سلامتي خود و ديگران به موارد ذيل توجه نماييد.

ايفون ۶ پلاس سوخته۲

  • هرگز وقتي که دستگاه در حال شارژ مي باشد از آن استفاده ننمائيد (مخصوصاً تماس تلفني نداشته باشيد)
  • در هنگام خواب گوشي ها را خارج از اتاق خواب قرار دهيد.
  • مراقب باشيد که امواج تلفن هاي همراه براي نوزادان و کودکان زير ۳ سال بسياز مضر است.

 

 

 

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A