پرده برداري سامسونگ از سه تحقيق آزمايشگاهي در نمايشگاه CES

Print Friendly, PDF & Email

شرکت کنندگان در نمايشگان CES امسال مي توانند براي اولين بار سه دست آورد سري سامسونگ را ببينند. اين پروژه ها همگي در آزمايشگاه هاي سري ساخته شده و مديران براي سنجش ميزان بازخورد و نظر بينندگان آنها را در معرض ديد قرار ميدهند.

يکي از اين دست آوردها کمربند هوشمندي است که بر اندازه دور کمر، عادت غذا خوردن و زمان نشستن را تحت نظارت دارد. دومين دست آورد يک دستبند است که با اتصال به تلفن هوشمند کاربر مي تواند به عنوان يک عينک واقعيت مجازي تبديل شود و سومين دست آورد يک دست بند است که بر روي ساعتهاي قديمي نصب شده و با اتصال به تلفن هوشمند مي تواند يک اسمارت واچ شود.

آزمايشگاه هاي سري سامسونگ (آزمايشگاه C) از سال ۲۰۱۲ در پي يک برنامه نوآوری در سامسونگ که در آن کارکنان، ایده های خلاقانه​اي را مطرح و براي تحقق آن تلاش مي کنند راه اندازي شده.

samsung-c-lab-reveal-4

دستگاه بند شکل ساعت مچی می تواند به هر ساعت قدیمی اضافه شده تا با همگاهنگي با گوشی های هوشمند کاربر به سادگی با لمس گوش خود با انگشت، برای انتقال صدا از طریق بدن به گوش خود اقدام کند، بدون استفاده از هدست یا گوشی و با تلفن صحبت کند.

samsung-c-lab-reveal-6

البته اين دستگا ها هنوز براي آزمايش هستند و نبايد توقع کارکرد صد درصدي از آنها داشت.

سامسونگ هم با ارائه اين نوآوري ها ميخواهد با بررسي پتانسيل و باز خورد بازديد کنندگان براي آينده حضور آنها تصميم بگيرد

منبع: سامسونگ

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A