سريعترين دوربين در تلفنهاي هوشمند ۲۰۱۵

Print Friendly, PDF & Email

هرگاه سخن از دوربين ميشود، فقط کيفيت دوربين ها مورد توجه قرار مي گيرد. مثلاً کيفيت آيفون ۶S بهتر است با آيفون ۶S پلاس و يا دوربينهاي گلکسي سامسونگ. ولي تا به حال به اين موضوع فکر کرده ايد که کدام دوربين سريعتر آماده بکار مي شود.

شايد براي شما هم اتفاق افتاده باشد زماني که به يک صحنه ديدني مي رسيد تا بخواهيد گوشي را در بياوريد و دوربين را آماده عکاسي نماييد صحنه از دست رفته، در ادامه با ديجيت همراه باشيد تا ببينيم کدام گوشي ها دوربين سريعتري دارند.

خب براي اين آزمون ابتدا هر يک گوشي ها را بر روي سه پايه نصب کرده، سپس منوي گوشي را فعال کرده و چندين بار اقدام به فعال کردن دوربين و عکاسي مي کنيم. زمانهاي بدست آورده را محاسبه و ميانگين آنرا براي هر گوشي ثبت مي کنيم. زمان مورد نیاز برای شروع برنامه دوربین، تمرکز، یک عکس و ذخیره آن. در جدول ذيل اين اندازه گيري ها را آورده ايم.

sshot-13

همانطوري که ديده مي شود آيفون ۶S Plus سريعترين و HTC one M9 کندترين گوشي است.

دومین چیزی که شایان ذکر است که سامسونگ Galaxy S6 و Galaxy Note 5 فقط قسمتی از ثانیه کندتر از اپل است. هر چند، که در شرایط واقعی ممکن است گرفتن یک عکس با گوشی سامسونگ حتی سریع تر از این نتایج باشد.

اماچگونه ممکن است؟ ساده است: راه اندازی سریع. میانبر هاي که با دو کليک دوربين فعال و آماده عکاسي مي شود. و اين زمان مي تواند با تمرين کمتر هم بشود. تا جايي که کاربر مي تواند بدون ديدن صفحه گوشي بصورت عادت اين کار را انجام بدهد.

خبر خوب اين است که سازندگان گوشي هاي هوشمند به دنبال روشهايي هستند که زمان مورد نیاز برای شروع برنامه دوربین، تمرکز، یک عکس و ذخیره آن را در سال ۲۰۱۶ کمتر کنند.

منبع:phonearena
برگردان فارسي: ديجيت

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A