ماکروسافت به ۱۰ دليل دستبند ۲ را بهترين گجت پوشيدني مي​داند

Print Friendly, PDF & Email

به گفته مایکروسافت دستبند ۲ يک دستیار و مربی شخصی است که شما بر روی مچ دست خود مي بنديد. تصور کنید که با یک دستیار و مربی شخصی واقعي در حال تمرين هستيد حالا او خسته شده ! بايد چکارکرد؟

در ادامه به مزيتهاي برشمرده شده ار جانب ماکروسافت در مورد دستبند ۲ مي پردازيم. با ديجيت همراه باشيد

 

۱- کامل ترين حسگر تناسب اندام است.

شما فکر ميکنيد چگونه ميتواند بهترين حسگر تناسب اندام باشد؟ در اين دستبند يک صفحه نمايش وجود دارد که مي توان ضربان قلب، فشار خون وديگر اطلاعلت را ديد. با استفاده از جي پي اس​ي که در آن تعبيه شده ميتوانيد در فضاي باز ميزان فعاليت هاي بدني خود از جمله  دويدن، دوچرخه سواري، قايقراني، شنا و يا کارهايي که به صورت روزانه انجام مي شود مثل باغباني را ببينيد که چقدر انرژي مصرف کرده ايد و يا چقدر پياده روي کرده ايد. همچنين ميتواند به شما بگويد که چقدر تمرين کنيد و با لرزشي به شما اختار مي دهد چقدر استراحت کنيد. و يا شروع مجموعه بعدي را از کي شروع کنيد. اين در حاليست که تمام اين اطلاعات محرمانه مي​ماند.

microsoft-band-2-

۲- به شما هشدار می دهد در مورد قرار گرفتن در معرض نور خورشید .

آره خب، الآن که زمستان است شايد ارزشي نداشته باشد ولي در تابستان قرار گرفتن در برابر ميزان بالاي اشعه UV خطرناک است. اين دستبند با سنسورهاي حساس UV که دارد حتي در روزهاب ابري هم ميزان اشعه UV را نمايش ميدهد. و به شما پيشنهاد مي​دهد که مثلاً از پوشش کلاه استفاده کنيد يا در خانه بمانيد.

 

۳- به نظر می رسد مانند یک ساعت هوشمند عمل می کند.

با اين دستبند مي توان، ایمیل، قرار ملاقات دفتر خاطرات و هر چیزی را که مايل هستيد را بر روي صفحه نمایش OLED آن مشاهده کنيد. با یک اسکرول متن ساده، و همچنين مي توانيد به سادگي نسبت به پرداختهاي مالي خود اقدام کنيد از کمک به يک موسسه و يا پرداخت حساب فروشگاه

microsoft-band-vs-band-2-

۴-  ارتباط با ویندوز تلفن، براي راحتی بیشتر.

در اين دستبند میکروفني هست که شما می توانید با آن اپ هاي دلخواه روي گوشي را فراخواني و يا پاسخ به پیام  يا تماس برقرار کنيد. همچنين اگر دوست نداريد از رابط صوتي استفاده کنيد، داراي صفحه کليد کوچکي است که تمامي اين کار ها را مي تاوان با آن انجام داد.

 

۵-  راهي فوق العاده آسان برای به دست آوردن تناسب اندام.

در اين دستبند برنامه هاي از پيش تعريف شده اي وجود دارد که شما مي توانيد با انتخاب هرکدام ليستي از حرکات و نرمشهاي روزانه و يا مقدار استفاده از تردميل را مشخص کنيد و استفاده نماييد.

 

۶-  بدست آوردن اطلاعات خواب

بدست آوردن اطلاعات و بررسي رفتار افراد در هنگام خواب، يکي از موضوعات مهم امروزي است. چنانچه شما خواب خوبي در شب داشته باشيد مي توانيد روز بهتري را شروع کنيد. بدست آوردن اطلاعات خواب مثل زمان خواب ، مقدار خواب عميق ، ميزان ضربان قلب و فشار خون در هنگام خواب ، درجه حرارت بدن  و بسياري ديگر از پارامتر ها که ميتواند براي داشتن يک خواب خوب مورد نياز است، توسط اين دستبند به راحتي اندازه گيري مي شود و در اختيار ماست. مثلاً اگر با توجه به دماي بدن در هنگام خواب دماي محيط را تنظيم کرد، ديگر شبها از گرما يا سرماي بيش از حد از خواب بيدار نمي شويم.

Microsoft-Band-2

۷- … و سپس شما را به آرامی از خواب بیدار مي کند.

تصور اينکه بعد از يک خواب نسبتاً خوب با صداي وحشت ناک و جهنمي زنگ ساعت از خواب بيدار شويد تجربه تلخي است که همه آن را دارند. اما اين دستبند از آنجا که می داند چه زمانی در خواب عمیق بوده ايد بهترين زمان براي بيدار شدن را محاسبه و چنانچه شما از قبل زمان مشخصي را براي بيداري تنظيم نکرده باشيد با يک لرزش آرام شما را از خواب بيدار مي کند.

 

۸- پرداخت آسان

با نصب برنامه استارباکس، و ثبت نام در استارباکس و تعريف شماره حساب در اين برنامه مي توانيد به سادگي و با اسکن بارکد صندوق فروشگاه ها به راحتي مبالغ را پرداخت نماييد.

۹- ممکن است زندگی شما را نجات دهد.

با ارسال نمودار ضربان قلب شما به صورت روزانه به مایکروسافت، شما می توانید ميزان اوج، متوسط و استراحت نبض خود را در طي هفته ها و ماه ها مشاهده کنید. تا بدين ترتيب با مقايسه با نمودارهاي سالم ضربان قلب که در اين سيستم وجود دارد، بتوانيد به سلامتي قلب خود پي ببريد. و چنانچه مشکلي مشاهده کرديد به دکتر مراجعه کنيد.

microsoft_band

۱۰- و کمک در بازی گلف .

استفاده از برنامه هاي که از تيلور ميد در اين دستبند قرار داده اند يک همراه و مربي خوبي را براي شما به ارمغان مي آورد. همچنين مي تواند با مقايسه بازي و امتيازات شما در بين تعداد زيادي از بازيکنان در سراسر کشور رتبه شما را مشخص کند. همچنين مي تواند ميزان ضربه و نوع آنرا مشخص و راهنمايي هاي خوبي را براي ارائه بهتر بازي به شما بدهد.

 

برگرفته از: ماکروسافت

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A