صندلی ایمنی کودک خود نصب ۴moms

Print Friendly, PDF & Email

کساني که فرزند کوچک دارند هميشه دغدغه نصب صندلي کودک در اتومبيل براي حفظ سلامتي و امنيت کودکان چالش بزرگي است. ولي شرکت ۴moms اين مشکل را براي اين پدر و مادران حل کرده است.

می توانید اين صندلی ایمنی کودک را که با يک برنامه به گوشي​های هوشمند مرتبط شده و به وسيله ترکيبي از سنسور هاي پيشرفته، و رباتيک بر روي صندلي اتومبيل متصل مي شود. و در تمام مدت وضعيت صندلي بر روي گوشي پدر و مادر منتقل مي شود.

صندلی ایمنی کودک ۴moms به طور عمده برای نوزادان و کودکان نوپا و جوان طراحی شده است. مراحل نصب بدين صورت است که ابتدا پایه صندلی بر روي صندلي عقب اتومبيل نصب مي​شود.

۴moms-car-seat-4

بعد از مطمئن شدن از نصب درست پايه، تنها با فشار يک دکمه صندلي بر روي پايه متصل شده و محکم مي شود.

صندلی ماشین ۴moms را مي توان در تمامي اتومبيل ها نصب کرد و فقط با استفاده از کد شناساي خودرو مي توان مراحل نصب را براي هر خودرو که توسط اين صندلي نمايش داده مي​شود به راحتي اجرا کرد.

این نرم افزار همچنین با استفاده از سنسورهای که در صندلی تعبيه شده مي تواند تغييرات رشدي و اندازه کودک را تشخيص دهد و چنانچه کودک بزرگتر از صندلي شود، با اعلام هشدار به پدر و مادر آنها را از اين موضوع مطلع ​کند.

قيمت اين صندلي خود نصب در بازار که براي ماه ژوئن ارائه مي شود ۴۹۹٫۹۹ دلار خواهد بود.

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A