برترين فناوري ها در اتومبيل هاي برقي شورولت

Print Friendly, PDF & Email

شورولت در نهایت EV را در نمايشگاه ۲۰۱۶ CES معرفي کرد. اين اتومبيل تمامي فناوريهايي را که شايد در گذشته مفهومي بوده در خود دارد. این ماشین الکتریکی با کمک و همکاري تسلا ارائه شده است.
تمامي قطعات اين اتومبيل همگي طراحي و ساخته شده، نه اينکه از اتومبيل هاي ديگر استفاده شود. در اين اتومبيل بيشترين فناوري ها گنجانده شده، از يک نمايشگر ۱۲٫۱ اينچي که حتي امکان بازي را راننده مي دهد، تا سيستم بلوتوثي که از فاصله ۱۰۰ متري تشخيص داده و اتومبيل را آماده حضور شما مي کند.

در اين ماشين تنظيماتي که افراد بر روي صندلي و آينه و… انجام مي دهد ذخيره شده تا وقتي که دوباره سوار مي شود تمامي تنظيمات مطابق شرايط شما تنظيم مي شود.

باتري هايي که در اين اتومبيل الکتريکي استفاده شده در زير صندلي جاسازي شده که باعث کوچک شدن فضاي صندلي شده است. در اين اتومبيل ترمز به شکل معمول وجود ندارد، بلکه با ترمز کردن نيروي رانشي به جريان الکتريکي تبديل مي شود، که همين عمل باعث ايستادن خودرو مي شود.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

در عرض يک ساعت ۸۰ درصد باطري ها شارژ مي شود که اين نقطه قوت بزرگي است.

این خودرو همچنین ویژگی های گیم فاکشن را دارد. بنابراین شما می توانید با دوستان خود به رقابت بپردازند.

ميزان پيمايش اين خودرو با يکبار شارژ مشخص نشده و زمان ارائه آن به بازار هم براي سال ۲۰۱۷ اعلام شده است.

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A