ورود هاوربرد هاي جديد با يک چرخ!

Print Friendly, PDF & Email

ما هنوز هم در انتظار ورود اولین hover boards هستيم، اما یک شرکت از نمونه تک چرخ آن رونمايي کرد. به گفته اين شرکت استفاده از اين هاوربرد، احساس معلق بودن در هوا را براي کاربر ايجاد مي کند. استفاده از يک تخته که وسط آن  یک چرخ نصب شده، که کاربران با خم شدن به جلو و عقب برای سرعت گرفتن و یا تغییر جهت استفاده مي شود.

در Hover board جديد که بسیار شبیه به نمونه سال گذشته است از يک موتور الکتريکي ۵۰۰۰ وات که بخشی از موتور در مرکز چرخ طراحی شده است استفاده شده که در زمان کمي شارژ مي شود. همچنین با استفاده از تکنولوژی سونار برای پایدار ماندن و قابلیت اتصال به API از امکانات اضافه شده در نمونه جديد است.
۲هاوربرد تک چرخ

وزن اين هاوربرد ۱۱ کیلوگرم ، و به حداکثر سرعت ۲۶ کیلومتر در ساعت مي رسد. و قادر است تا با يک بار شارژ ۱۹ کيلومتر طي کند. با استفاده از تکنولوژي سونار اين هاوربرد تعادل خود را حفظ مي کند. تا زاويه آن با زمين موازي باشد. از سيستم ترمز براي بازیابی انرژی و شارژ باطري ها استفاده مي شود. همچنين هنگام پايين رفتن از شيب و يا شتاب منفي.
دورتادور این هاوربرد با LED روشن مي شود، بلندگو هايي برای پخش موسیقی در آن تعبيه شده، این امکانات تنها ۱۰درصد از انرژي هاوربرد را مصرف مي کنند که قابل اغماض است. و يک صفحه نمایش LCD که این اطلاعات را برای کاربر نمایش می دهد.

علاوه بر تمام این فن آوری ها که در Hover board جديد وجود دارد، یک نرم افزار براي اجرا بر روي تلفن هاي هوشمند، اندروید و iOS که از طريق بلوتوث متصل مي شود، به کاربران اجازه می دهد، تا چرخ هاوربرد را قفل کند، ميزان سطح شارژ و سلامت باتری و محدودیت های سرعت را تنظیم کند. همچنین ممکن است برای سفارشی کردن روشنایی ال اي دي ها استفاده شود، و يا پخش صوت دلخواه، يا نمايش حداکثر سرعت، يا سرعت متوسط ​​و مسافت طی شده مورد استفاده قرار گيرد.

۱هاوربرد تک چرخ

شرگت سازنده hover board مي گويد که اين هاوربردها به گونه اي طراحي شده​اند که کاربران بتوانند نسبت به سرویس هاوربرد خود اقدام کنند، تا باعث افزايش طول عمر هاوربرد خود شوند. قطعات مورد استفاده را می توان به راحتي تعويض کرد و يا نسبت به ارتقاء آن با نمونه هاي جديدتري که ارائه مي شود کرد.

اين هاوربرد همچنين با استفاده از Wi-Fi به اينترنت متصل مي شود، تا گزارش کارکرد، به روز رساني نرم افزار و همچنين امنيت آن را تضمين کند. چنانچه چند روز نتواند پارامترهاي خود را ارسال کند، ديگر کار نکرده و قفل مي شود. که اين عامل خوبي براي جلوگيري از سرقت است.

 

برگرفته از Hoverboard Technologies, Kickstarter

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A