Seagate از هارد ۱۰ ترابايتي پر از گاز هليوم خود رو نمايي کرد

Print Friendly, PDF & Email

هارد دیسک ۳٫۵ اینچی ۱۰ ترابايتي جدید شرکت Seagate  اولین درایو ذخيره سازي است که در آن از گاز هليوم براي کم کردن استحکاک استفاده شده و مختص مراکزي است که به مشتريان خود فضاهاي ابر، خصوصي و عمومي ارائه مي دهند.

اين در حاليست که وسترن دیجیتال، رقیب بزرگ شرکت Seagate پيش از اين در ماه دسامبر از هارد ۱۰ ترابايتي خود در کالیفرنیا رو نمايي کرد.

“ذخیره سازی مبتنی بر ابر در مرکز داده، جزء نیازهای است که سریع تر از بسیاری از زیرساخت های فعلی می تواند گسترش يابد، توضیح ظرفیت مورد نياز کاربران یک کار بسیار دشوار برای مدیران است و شرکت Seagate با ادعاي اين مطلب که ” درایو مبتنی بر هلیم جدید شرکت ما دقیقا طراحی شده است برای کمک به سازمان هاي داده محور در سراسر جهان براي حل نیازهای ذخیره سازی کسب و کار در حال رشد خود.”

اين هارد درایو مدرن با توجه به ساختار و استفاده از گاز هليوم در آن که باعث ایجاد لرزش کم و عاری از تلاطم وپائين آورنده اصطکاک و مقاومت شده، فضاي ذخيره سازي را ۲۵ درصد بیشتر از درایوهای قديمي کند.

از مشتریان Seagate برای درایو جدید مي توان به Huawei و علی بابا، دو غول تکنولوژی چين نام برد. که گفته اند: با استفاده از اين هارد درايو مي توانند به ظرفیت ذخیره سازی بهتر و مصرف انرژی کمتر در مرکز داده خود دست يابند.

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A