نسل جديد ميزهاي کامپيوتر

Print Friendly, PDF & Email

با توجه به پيشرفت هاي روز افزون تکنولوژي، شرکت NextDesk ميزهاي کامپيوتري جديدي را طراحي کرده است که مي تواند بنا به نياز کاربر تغيير اندازه دهد.

امروزه مبلمان دفاتر کار، نحوه قرارگيري و ميزان فضايي را که اشغال مي کنند، يکي از دقدقه هاي کاربران و مديران است. شرکت NextDesk ميزهاي جديدي را طراحي کرده است که بنا به خواست کاربر مي تواند تغيير ارتفاع دهند. اين ميزها با استفاده از يک موتور ۲۴ ولت که دارند مي توانند تنظيم ارتفاع را به راحتي و تنها با فشردن يک دکمه براي کاربر انجام دهند. موتور بکار رفته تنها مي​تواند وزن ۴۳٫۳ کيلوگرم جابجا کند. و بايد از قراردادن اوزان سنگينتر بر روي ميز جلوگيري کرد.

ميز کامپيوتر۲

اين ميز مي​تواند در عرض ۱/۵ ثانيه تغيير ارتفاع دهد. دو ارتفاع ۵۲/۷ و ۱/۲۷ سانتيمتر بصورت استاندارد براي قرارگرفتن در حالت نشسته و ايستاده تعريف شده که کاربر مي تواند با فشار يک دکمه اندازه دلخواه را انتخاب کند. کاربر مي تواند با توجه به قد خود ارتفاع را بين اين دو مقدار بصورت دستي نيز تنظيم کند.

مواد تشکيل دهنده آن ترکيبي از چوب بامبو،صمغ و چوبهاي بازيافتي است.

 

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A