کاروان جديد شرکت Knaus به نام خورشيدمن، لوکس و مدرن در سفر+عکس

Print Friendly, PDF & Email

شرکت  Knaus براي سال ۲۰۱۶ سبک جديدي از کاروان هاي مسافرتي را به بازار عرضه خواهد کرد که با استفاده از تکنولوژي بالايي که دارد مي تواند مفهوم جديدي را براي مسافرت ارائه دهد، لوکس مدرن با امکاناتي چون کنترل هوشمند روشنايي، تلويزيون در فضاي باز و سيستم صوتي بلوتوث.

اين کاروان جديد با نام خورشيد من، بر اساس فيات دوکاتو با ۱۲۸ اسب بخار قدرت، به طول ۸/۲۸ سانتيمتر، و وزن ۳۷۶۰ کيلوگرم باز طراحي و ساخته شده است. در داخل کابين فضاي کافي براي ۴ نفر شامل تخت خواب و مبل نشيمن وجود دارد.

شرکت سازنده خورشيد من، Knaus مي گويد فلسفه ما براي طراحي اين کاروان يک شعار است و آن اين است که ” بهترين ها را براي شما فراهم کرده ايم، شايد بيشتر از آنچه شما نياز داريد”

تلويزيون خارجي آن به اندازه ۳۲ اينچ مي تواند تمامي شبکه هاي تلويزيوني اعم از کابلي و هوايي را بگيرد، کيفيت آن حتي در نور خورشيد هم کاملاً خوب است و دوسيستم صوتي بلوتوث در هر طرف کاروان. چنانچه نخواهيد از اين تلويزيون استفاده کنيد مي توانيد تنها با فشار دادن يک دکمه از تلويزيون ديگري که در پشت راحتي است استفاده کنيد.

یکی دیگر از گزینه های جالب، که شايد براي اولين بار در چنين کاروان هايي ديده نشده است وجود يک زير طبقه ۴۰ سانتي متري است که با فشار دادن يک دکمه اين فضا که در آشپزخانه قرار دارد باز شده و در آن يک گاز سه شعله، ضد زنگ با صفحه استيل، يک يخچال/فريزر ۱۹۰ ليتري ، يک تخته براي آشپزي و يک سري از قفسه که مي توان در آن انواع ادويه و … را قرار داد.

خورشيد من داراي يک حمام است که به چند بخش تقسيم شده است. يک اتاق دوش محصور شده با شيشه، يک توالت و يک دسشتشويي که داراي آينه و قفسه هايي براي قرار دادن لوازم است.

در اين کاروان دو مخزن وجود دارد، يکي با حجم ۱۸۰ ليتر آب شيرين و يک مخزن با حجم ۱۷۰ ليتر براي فاضلاب.

داراي دو باتري ۹۵ آمپر که مي تواند در مکان هايي که به برق شهر دسترسي نيست، برق مورد نياز کاروان را تأمين کند. داراي سيستم تهويه مطبوع، لوازم سرگرمي، زنگ خطر و سيستم روشنايي LED که قابل تنظيم توسط گوشي هاي هوشمند است.

اين کاروان در نمايشگاه دوسلدورف سال گذشته نمايش داده شد و قرار است با قيمت تقريبي ۱۰۹/۰۰۰ دلار در ماه اوت سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شود.

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A