توالت​هاي فرنگي تر!

Print Friendly, PDF & Email

امروزه تکنولوژي خدمات بسيار زيادي را براي بشريت به ارمغان آورده​است ولي کمتر کسي به فکر تغيير و نحول در سيستم توالت​ها افتاده​بود. اما جديداً توالت​هاي هوشمندي ساخته​شده​اند که از لحظه​ي ورود تا لحظه​ي خروج همه​ي کارها را بطور هوشمند برايتان انجام مي​دهند!

شايد همه​ي ما تجربه​ي نشستن روي توالت​هاي فرنگي سرد را تجربه کرده​باشيم که البته حس خوبي نيست اما به مدد تکنولوژي جديد، توالت​هاي هوشمند داراي سيستم گرم کنندکي در قسمت نشيمنگاه همچنين کف پاها مي​باشند. همچنين پس از اتمام کار، عمل پمپاژ آب را انجام مي​دهند و شروع به شست و شوي شخص مي​نمايند و پس از آن با استفاده از دميدن هواي گرم به خشک کردن شخص مي​پردازند. پس از اتمام کار اين توالت​ها قادرند که به طور خودکار سيفون را به جريان بيندازند که البته سنسور آنها به دوگونه عمل مي​کند؛ برخي از آنها با گرفتن دست جلوي سنسور و حرکت دادن دست عمل مي​کنند و برخي ديگر به محض برخاستن از روي توالت سيفون را مي​کشند. که البته اين عمل به لحاظ بهداشتي بسيار حائز اهميت است. و در آخر کار هم با بکار انداختن سيستم خوشبو کننده​ي هوا، فضا را عطرآگين مي​نمايد.

در توالت فرنگي​هاي معمولي اگر به هر دليل در لوله​ها گرفتگي بوجود آيد، با زدن سيفون، آب سرريز خواهد کرد اما در توالت​هاي هوشمند، سيستم تعبيه شده که با هشدار دادن به شما مي​تواند گرفتگي لوله​ را به شما گوشزد کند.

از ديگر کارآيي​هاي اين توالت​ها، سيستم تميزکنندگي خودکار است که بطور خودکار به نظافت توالت​ مي​پردازند.

به هنگام قطع برق نيز، سيستم خودکار از چراغ​هايي براي روشنايي استفاده مي​کند.

انجام همه​ي اين مراحل بر روي صفحه​ نمايشي که در کنار توالت تعبيه شده، قابل مشاهده است.

دستشويي​هاي هوشمند در مصرف آب صرفه​جويي مي​کنند اما از آنجا که انجام همه​ي مراحلي که نام برده​شد، نياز به مصرف برق دارد، به صرفه​بودن اين توالت​ها جاي بحث دارد!

 

دکمه​هاي کنترل کننده

 

پمپاژ آب

 

 

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A