آینده ي بازي هاي ایکس باکس وان بسیار شبیه بازی های PC

Print Friendly, PDF & Email

نمايشگاه سالانه مایکروسافت که هفته گذشته در سان فرانسیسکو  برگزار شد، یک رویداد برای نشان دادن سياستهاي اين شرکت و خبر هايي در مورد بازي ها و استراتژيهاي است که در تابستان در انتظار آن خواهيم بود.

فيل اسپنسر عنوان کرد که ماکرو سافت براي اينکه ايکس باکس را در بين رقبا برتر نگه دارد در سال ۲۰۱۵ تلاش هاي بسباري انجام داده است. پروژه E3 که قابليت اجراي بازي هاي ۳۶۰ بر روي اکس باکس وان را به کاربران مي دهد از جمله ي اين تلاشهاست. همچنين با ارتقاء نرم افزار Xbox One به ويندوز ۱۰ و قابليت هايي که خود ويندوز ۱۰ به کاربرانش ميدهد، اینها همه بخشی از یک استراتژی ماکروسافت براي ایکس باکس وان است، تا يک پلتفرم را برای هر دو توسعه دهندگان و علاقهمندان به بازی به وجود بياورد. هدف این است که کاربر بتواند بازی را هم بر روي PC و هم بر روي Xbox One اجرا کند. بنابر اين شما مي توانيد تمام بازيهاي قديمي خود را بر روي Xbox One نيز اجرا کنيد!

اولین گام در این چشم انداز آمدن E3 در سال گذشته بود، زمانی که مایکروسافت اعلام کرد که یک برنامه براي سازگاری ایکس باکس ۳۶۰ با بازیهاي ایکس باکس وان ارائه خواهد داد. این رویکرد اضافه کردن قابليتهاي  PC براي Xbox One است تا بازي هاي بيشتري را بتواند انجام دهد، البته که اين یک تصادف نیست. اسپنسر گفت: “بزرگترين چالش ما آنجایی است که بتوانيم بازی های قدیمی را که از تکنيک ۴k در طراحيشان استفاده نشده را بر روي Xbox One اجرا کنيم.

مایکروسافت به دنبال يک ایکس باکس است که بیشتر شبیه به یک کامپیوتر عمل کند.

 

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A