عرضه نسل جدید گوشی‌های تاشو سامسونگ در سال آینده

Print Friendly, PDF & Email

شرکت سامسونگ ایده‌ ای خلاقانه در دست دارد که می‌تواند بازار گوشی‌های موبایل را دوباره به روزهای اوج بازگرداند. این شرکت کره‌ای در نظر دارد سال آینده نسل جدیدي از گوشی‌های تاشو خود را وارد بازار کند؛ کاری که شاید نقطه عطفی در این صنعت باشد.

سامسونگ در نظر دارد سال آینده ایده گوشی/تبلت تاشو خود را به حقیقت تبدیل کند. شاید با خود بگویید که گوشی‌های تاشو از سال‌های دور در بازار وجود داشته‌اند، اما سامسونگ می‌خواهد تعریف جدیدی از گوشی‌ها یا تبلت‌های تاشو ارائه دهد.

دستگاهی که قرار است سال آینده وارد بازار شود در حالت بسته یک گوشی ۵ اینچی و در حالت باز یک تبلت ۷ اینچی خواهد بود. تولید نمایشگرهایی که قرار است در نسل جدید گوشی/تبلت‌‌های سامسونگ استفاده شوند از انتهای سال جاری میلادی آغاز می‌شود تا سال آینده آماده فروش شوند.

صنایع فعال در بازار موبایل انتظار دارند که گوشی‌های تاشو جدید خونی تازه در رگ‌های این صنعت به جریان بیندازند و موجب خلاقیت و نوآوری دوباره در این صنعت شوند.

گفته می‌شود سامسونگ با پیش‌بینی افول بازار گوشی هوشمند، از ۳ سال پیش خود را برای عرضه نسل جدید گوشی‌های تاشو آماده کرده بود و آن طور که رئیس بخش نمایشگرهای این شرکت می‌گوید، توسعه نمایشگرهای تاشو OLED از هم اکنون به جریان افتاده است.

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A