از ويژگي هاي آیفون ۷S براي سال ۲۰۱۷ ” قاب تمام شیشه ای”

Print Friendly, PDF & Email

به نظر مي رسد که اپل مي خواهد به سمت استفاده مجدد از طرح آیفون ۴ براي ۷S جديد خود باشد. با توجه به استقبال بي نظير از آیفون ۴ ، استفاده مجدد از اين طرح در حالي که قاب جلو و عقب آن تمام شفاف است.

مینگ چی کو KGI، تحلیلگري که معمولاً پیش بینی های دقیقي را تا به حال انجام داده است مي گويد: ظاهرا به نظر نمي رسد اپل براي سال جاري طرح جديدي براي گوشي موبايل داشته باشد، اما براي سال ۲۰۱۷ با آيفون ۷S شاهد حضور دوباره اپل در بازار ها خواهيم بود. کو می گوید: اپل براي ۷S، با یک محفظه تمام شیشه ای (شفاف) و صفحه نمایش AMOLED با طرحی شبيه آیفون ۴ خواهد بود.

در مورد اين پيش بيني موارد عجیب و غریبي ديده مي شود. اولین مورد اينکه در ایده جدید، طراحی مجدد محفظه تمام شیشه ای بر خلاف طرح آیفون ۴ در نظر گرفته شده است، در طراحی جديد صحبتي از استفاده ي از فلز حتي براي شاسي هم نيست، بنابر اين به نظر مي رسد که آيفون جديد در برابر ضرباتي که هنگام افتادن به آن وارد مي شود بسيار آسيب پذير باشد.

مسئله مهم دیگر این است که اگر صحبت از طراحی مجدد و اساسی مي شود، آن هم تا سال آینده، بسيار بعيد به نظر مي رسد که در سال آتي بتوان شاهد حضور آیفون ۷S بود. اين در حاليست که معمولاً اپل براي ارائه طرح هاي جديد خود حداقل دو سال وقت نياز دارد.

يکي ديگر از مشکلات اپل اين است که در بازاري که اشباع شده چگونه مي تواند محصولي را وارد بازار کند که تا حدودي طرحي قديمي دارد. حال بايد ببينيم اين شايعات چقدر به واقعيت تبديل مي شود.

منبع: ۹to5Mac

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A