عرضه اولين بازي ايراني براي پلي استيشن ۴

Print Friendly, PDF & Email

بازی «شمشیر تاریکی: آخرین جنگاور» که در پنجمین جشنواره بازی‌ های رایانه‌ ای تهران، موفق به کسب پنج غزال زرین شده بود، امروز در بخش فروشگاه دیجیتالی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌ شود.

استودیو فن‌ افزار شریف، سازنده این بازی، حالا به عنوان اولین شرکت بازی‌ سازی ایرانی شناخته می‌ شود که بازی خود را برای یکی از کنسول‌ های نسل هشتمی منتشر کرده است.

سبک بازی «شمشیر تاریکی: آخرین جنگاور» اکشن سکوبازی و شخصیت اصلی بازی یک نینجا است. «آخرین جنگاور» در واقع نسخه تکامل یافته و بزرگ‌ تری از بازی «شمشیر تاریکی» است که پیش‌ تر تنها برای دستگاه‌ های هوشمند عرضه شده بود. از ویژگی‌ های جدید در «آخرین جنگاور» می‌ توان به ویرایشگر مراحل اشاره کرد که به بازی‌ بازان اجازه می‌ دهد خودشان برای بازی مرحله طراحی کنند.

غزال زرین بهترین بازی اکشن، غزال زرین بهترین صداگذاری، غزال زرین دستاورد هنری، غزال زرین دستاورد فنی و غزال زرین بهترین بازی سال از جمله جوایزی است که این بازی کسب کرده است و حالا امروز لقب نخستین بازی ایرانی پلی‌استیشن ۴ را نیز از آن خود خواهد کرد.

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A