یاهو مسنجر برای همیشه از کار خواهد افتاد

Print Friendly, PDF & Email

دیروز طی بیانیه ای شرکت یاهو اعلام کرد که پشتیبانی از برنامه محبوب و قدیمی یاهو مسنجر در تاریخ ۱۵ مرداد (پنجم آگوست) برای همیشه قطع خواهد شد. اگر شما هم اکنون به سایت یاهو برای دریافت این برنامه مراجعه کنید، خواهید دید که لینک های دانلود آن کار نخواهند کرد و همچنین امکان ورود و ارسال پیام از طریق آن نیز وجود ندارد.

اگر شما یاهو مسنجر را بر روی سیستم خود دارید، دیگر قادر به ورود به آن نیستید و حتی اگر از طریق برنامه های شخص ثالث اقدام به ورود کنید، نمی توانید پیامی را برای دیگران بفرستید. نرم افزار قدیمی یاهو مسنجر برای ۲۵ سال مهمان کامپيوتر هاي شخصی ما بود و در زمان معرفی در سال ۱۹۹۰، توانست مخاطبین بسیاری برای خود دست و پا کند. طبق گفته سخنگوی یاهو، این برنامه از آغاز فعالیت بیشترین کاربران خود را از کشورهای آسیایی و اقیانوسیه داشته است.

یاهو این اقدام را در جهت اجباری کردن مهاجرت کاربران به اپلیکیشن پیام رسان بین پلتفرمی مدرن خود و حذف سرویس های کم کاربر انجام داده است.

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A