مایکروسافت با ایکس باکس وان برنامه تناسب اندام را در خانه شما اجرا مي کند

Print Friendly, PDF & Email

در حالي که ایکس باکس برنامه تناسب اندام در خانه را با کمک کینکت از سال ۲۰۱۳ معرفي کرده است، اما اين بار با يک برنامه ريزي منظم براي کاربران در زمان طولاني تري اين کار را براي حصول به يک نتيجه خوب ارائه داده است.

استودیو مایکروسافت اعلام کرد که اين تمرینات با کنسول تا ژوئیه ۲۰۱۷ ادامه خواهد داشت و در طول اين مدت با دريافت بروزرساني هايي که به صورت منظم ارائه مي شود، همواره مي تواند کاربران را ياري کند.

گزینه تمرین ورزشي بخشی از سياست ایکس باکس بود که از ابتدا براي سلامتي و تناسب اندام صاحبان کنسول و فعاليت بيشتر انان اجرا شده بود. در دو سال و نیم که از راه اندازی آن مي گذرد، با اضافه شدن مربیان مشهور و تمريناتي که با استفاده از کينکت اجرايي مي شود، هزينه هاي زيادي را براي مايکروسافت ايجاد کرد، درحالي که اميدوار به خريد و دانلود اين برنامه ها توسط کاربران بود

با اينحال و در حالي که پروژه تناسب اندام منابع بسیار زیادی را نياز دارد برای ادامه به روز رسانی به طور منظم، از امروز کاربران دیگر قادر به خرید محتوای اضافی نيستند و مي توانند رایگان و با امتيازي که در حين کار بدست مي آورند اين کار را انجام دهند، اين رويه تا پايان تابستان سال آينده و قبل از پايان اين پروژه ادامه خواهد داشت.

منبع: Microsoft Studios

 

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A