جایزه بین المللی طراحی برتر برای لاستیک KUMHO

Print Friendly, PDF & Email

تصويري که مشاهده مي کنيد نسل بعدي لاستيک ها خواهد بود بدون رينگ و هواي داخلي و قادر به انطباق با تمامي شرايط آب و هوايي. اين طرح که آخرین سازه شرکت کومهو مي باشد برنده جایزه بین المللی طراحی برتر برای لاستیک مفهومي را بدست آمده است.

همانطور که ممکن است حدس بزنيد، درهم کشيدگي عاج تایر به سمت چپ است. طراحی شده برای يکسان سازي کشش با توجه به شيب جاده، همراه با صفحات مکش که باعث ایجاد خلاء بین تایر و جاده مي شود، تا اجازه دهد ماشین بتواند به راحتي از دامنه های شیب دار بدون ترس از ليز خوردن به عقب، حرکت کند. در کنار صفحات مکش، مجموعه ای از بلوک هاي دايره شکل طراحی شده برای درهم شکستن ناهمواري هاي زمين تا کمترين آسیب به تایر برسد.

کومهو نيز همانند ديگر توليد کنندگان به دنبال روشي براي جلوگيري از پنچر شدن لاستيک است، اين اتفاق که در بسياري از اتومبيلهاي مدل بالاي امروزي شاهد آن هستيم باعث شده که ديگر در اين اتومبيل ها خبري از لاستيک زاپاس نباشد.

در اين لاستيک با استفاده از يک خمير درزگير، زماني که لاستيک سوراخ مي شود، آنرا ترميم مي کند بدون اينکه مشکلي براي راننده و سرنشينان اتفاق بيافتد.

اين لاستيک همچنين مي تواند ارتفاع ديواره ي خود را با توجه به شرايط جاده تنظيم کند.

منبع: KUMHO

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A