استفاده از عينک Gear VR در بخشهاي عمومي زندگي!

Print Friendly, PDF & Email

هر وقت صحبت از عينک هاي واقعيت مجازي مانند Gear VR مي شود، اولين چيزي که به ذهن هر شنونده اي خطور مي کند، انجام بازي هاي هستند، که اغلب اوقات در اين عينک ها بسيار طبيعي و هيجان انگيز تر مي شوند، اما به تازگي شرکت Cerevrum روش هاي استفاده ديگري را براي اين عينک ها ايجاد کرده است که مي تواند به افرادي که دچار ترسي نهفته هستند بسيار کمک کند. در ادامه با ديجيت همراه باشيد…

برخی از این حالات ناراحت کننده شامل سخنرانیها، خري و فروش، مصاحبه شغلی و يا حتي شرکت در يک مذاکره جمعي مي باشد. شرکت Cerevrum با استفاده از يک نرم افزار گفتار و بازتولید یک میزبان انیمیشني مانند آواتار بازي سیمز، و با استفاده از هدست Gear VR به کاربر اين اجازه را مي دهد تا، از پيش اين موقعيت ها را تجربه کنند و به صورت تعاملی نسبت به تمرين و برطرف کردن ترس خود اقدام کنند. افراد مي توانند شخصيت هاي آواتار را تغيير دهند و يا در موقعيت هاي گوناگون ديگري خود را قرار دهند، تا بتوانند بر ترس خود فائق آيند.

يکي ديگر از جنبه شايد نیمه اجتماعی استفاده از اين پلت فرم اين است که کاربران را قادر به اشتراک گذاری و ارائه اسناد و مدارک در قالب پاورپوینت، PDF، JPEG و یا فرمت های PNG به افراد ديگر و براي استفاده در سخنراني ها و ياد گيري و تمرين است.

اولين سري از اين آموزش ها توسط مايکل توماس با نام ” هنر سخنراني” بصورت عمومي تهيه شده و در دسترس قرار گرفته است. البته قرار است آموزش هاي ديگري در مورد مهارت هاي شبکه، فروش، مذاکرات و حتي مطالب تاريخي ساخته و در اختيار عموم قرار گيرد.

يک نسخه کسب و کار متمرکز از اين برنامه نیز موجود است، برای شرکت های بزرگ تا با ایجاد یک پایگاه داده داخلی، برای آموزش کارکنان و کارمندان خود استفاده کنند.

اولگا کو مدير شرکت Cerevrum مي گويد” بزرگترين توانايي که يک عينک واقعيت مجازي مي تواند داشته باشد، غرق کاربر در یک موضوع و تمرکز کامل او بر مسئله است. حال اين محيط مي خواهد در يک کلاس درس باشد يا در يک شرکت چند مليتي ، براي درس خواندن باشد يا انجام يک سخنراني مهم. که ما توانسته اين با استفاده از اين تکنولوژي تمرکز افراد را بر روي موضوعات بيشتر کنيم”

صفحه توسعه دهنده: Cerevrum

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A