عینک غواصی با دید پانوراما

Print Friendly, PDF & Email

اگرچه غواصی برای بسیاری سرگرم کننده است، اما برخی افراد احساس هراس دارند از از اینکه با عینک های غواصی، فقط می توانند جلوی خود را ببینند، و اطراف خود را نمی توانند بینند! دلیل آن هم این است که لنز شیشه ای که بر روی ماسک های غواصی است، مسطح است و تنها کمی و یا بدون دید محیطی است. این محدود کردن غواصان به فقط دیدن جلو عامل ساخت عینک غواصی پانوراما AAK 180 شده است.

aak-180-عینک غواصی
این عینک جدید توسط شرکت غواصی AAK مکزیک ساخته شده است، ویژگی آن این است که از یک قطعه (اما چند لایه) لنز منحنی پلی کربنات نوری، با یک پوشش ضد خش ساخته شده است. و این بدان معناست که غواص می تواند به صورت کامل و با زاویه ۱۸۰ درجه از چشم انداز زیر آب، عاری از هرگونه اعوجاج لذت ببرد بدون اینکه برای دیدن اطراف بخواهد سر خود را به طرفین بچرخاند.

این عینک دارای بند منحصر به فردی نیز می باشد، به این صورت که یک نگهدارنده لاستیکی بر روی گردن غواص قرار می گیرد که می تواند عینک را بعد از در آوردن بر روی قفسه سینه، نگه دارد. در حالی که هیچ مزاحمتی را برای کاربر ندارد.

شرکت غواصی AAK در حال حاضر در حال جمع آوری سرمایه برای تولید این عینک است، که قرار است با قیمت ۱۲۰ دلار در اختیار افرادی قرار گیرد که ثبت نام کرده و پول آن را پرداخت کرده اند.

منبع: Indiegogo

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A