درز رندر HTC جدید،نشان از عدم جک هدفون می دهد!

Print Friendly, PDF & Email

هفته گذشته شنیدیم که HTC قصد تولید گوشی جدیدی را دارد که می تواند به سرعت به گل سرسبد و محبوب اچ تی سی تبدیل شود. نام این گوشی جدید ممکن است  HTC Bolt باشد، اطلاعاتی که از رندر این گوشی جدید منتشر شده تنها تصاویری است که نشان می دهد طراحی کلی آن بسیار شبیه به HTC 10 است با همان بدنه فلزی، موقعیت های خطوط آنتن و اسکنر اثر انگشت در جلو دستگاه، تنها مواردی که تغییر داشته اند موقعیت و نوع دوربین و فلش در پشت دستگاه است که این شرکت تایوانی تغییر داده است. این طراحی به قدری شبیه به اچ تی سی ۱۰ می باشد که در نگاه اول قابل تشخیص نیست.

از مواردی که در اچ تی سی Bolt دیده نمی شود، جد هدفون ۳٫۵mm است، گویا اچ تی سی تصمیم به تقلید از آی فون ۷ و ۷ پلاس گرفته و جک هدفون را خذف کرده است، در مورد اینکه این کار خوب است یا بد، شما تصمیم گیرنده هستید!

متاسفانه هنوز اطلاعات دیگری در مورد جزئیات و مشخصات Bolt بولت از جمله قیمت گذاری، مشخصات سخت افزاری اعلام نشده است. گفته می شود، اعلام و یا تاریخ عرضه آن می تواند ۱۸ اکتبر باشد، تا ببینیم چقدر این اطلاعات صحیح می باشند.
منبع

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A