دوربین گوگل پیکسل XL و آی فون ۷ پلاس

Print Friendly, PDF & Email

گوگل بالاخره تولید گوشی های نکسوس را که توسط برخی تولید کنندگان تلفن همراه به سفارش گوگل ساخته می شد را متوقف و به جای آن، گوشی های پیکسل و پیکسل XL را که صفر تا صدش را خود گوگل ساخته را وارد بازار کرد. به خاطر همین موضوع و بررسی دقیق تر این گوشی می خواهیم مقایسه ای بین دوربین پیکسلXL و آیفون ۷پلاس انجام دهیم تا ببینیم این تازه وارد گوگل در برابر گل سرسبد اپل چه حرفی برای گفتن دارد، در ادامه با دیجیت همراه باشید.

برای آزمایش دوربین ها موردی که بسیار جالب بود، امکان تنظیمات پیشرفته ای هست که در دروبین گوشی پیکسل XL نسبت به آیفون ۷ و یا حتی دیگر گوشی های برتر از جمله سامسونگ گکسی S7edge دیده می شود.

 

pixel-xl

pixel-xl-2
به نظر می رسد قابلیت های تنظیمی که در دوربین پیکسلXL وجود دارد جدای از مواردی که مربوط به اپتیک و سخت افزار پیشرفته آن می باشد، استفاه از برخی الگوریتم های بسیار بسیار  پیشرفته و با هوشی است که گوگل در طراحی نرم افزار دوربین بکار برده است، به طوری که با استفاده از سنسور های موجود در گوشی و امکانات تنظیم اتوماتیک دوربین، کاربران به راحتی می توانند عکس های باکیفیت و شفافی را بگیرند. به جرئت می توان گفت این عملکرد خوب بین سخت افزار و نرم افزار در گوشی پیکسل حاصل ساخته شدن گوشی توسط یک سازنده است.

pixel-xl-4

pixel-xl-5

نکته آخری که می توان در مورد مقایسه این دو دوربین عنوان کرد، رنگ پر تر در عکسهایی که است که توسط آیفون ۷ پلاس گرفته شده است، البته ممکن است این اختلاف رنگ به واسطه نوع نمایشگر باشد.

 

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A