tapdo کنترل انواع گجت ها از طریق اثر انگشت

Print Friendly, PDF & Email

اگر شما جزء کاربرانی باشید که از دستگاه های متعددی که با گوشی هوشمند مَچ می شوند استفاده می کنید، به این مشکل برخورده اید که برای کنترل و اجرای هرکدام از این گجت ها نیاز به برنامه های مخصوص   به همان گجت است، خب، برای ساده کردن استفاده از این گجت ها، tapdo طراحی شده است که با استفاده از خواندن اثر انگشت می تواند به طور همزمان کنترل دستگاه های متعدد را با اختصاص بخش های مختلف انگشتان دست برای اقدامات مختلف در دست بگیرد.

tapdo برای برقرار کردن ارتباط با گوشی هوشمند از بلوتوث استفاده می کند که هم در برنامه های آندروید هم در iOS قابل جرا می باشد. زمانی که برای اولین بار شروع به راه اندازی تاپدو می کنید باید ابتدا مطابق شکل نقاطی از دست را برای انجام کارهای مختلف برنامه ریزی کنید. یعنی هر کدام از بخش های ذکر شده را بر روی اسکنر اثر انگشت قرار دهید تا شناسایی شود، خب کار تمام است، حالا وقتی که مثلاً از پخش کننده موسقی استفاده می کنید برای پخش آهنگ کافیست با انگشت سبابه خود ضربه ای روی تاپدو بزنید و یا برای افزایش یا کاهش حجم صدا بخش میانی انگشت سبابه را بر روی تاپدو بچرخانید و به همین ترتیب تمامی کارهایی را که می خواهید انجام دهید به راحتی کنترل کنید.

علاوه بر این شما می توانید هر انگشت را برای کار مشخصی قرار دهید، مثلاً انگشت اشاره را برای کنترل پخش موسیقی، انگشت وسط را برای کنترل نور و یا فلاش LED و انگشت سوم را برای کنترل تماس های تلفنی استفاده کنید.

این طرح در کمپین Kickstarter برای جمع کردن منابع مالی جهت تولید tapdo فعالیت خود را شروع کرده است و قرار است به قیمت ۱۰۰ دلار در اختیار سرمایه گذاران قرار گیرد.

منبع: tapdo

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A