گوگل و فیات/کرایسلر بر روی تکنولوژی اتومبیل های آندروید کار می کنند!

Print Friendly, PDF & Email

به تازگی تیمی مشترک از گوگل و فیات کرایسلر بر روی طرحی کار می کنند که فراتر از اتومبیل های خودران است، در واقع آنها بر روی پلت فرمی کار می کنند که قادر است هر وسیله نقلیه ای را به صورت اتوماتیک هدایت کند. Uconnect نام این رابط کاربری است، این نرم افزار با سیستم عامل آندروید۷ ادغام شده و می تواند فرایند کنترل اتومبیل ها را برعهده بگیرد.

این سیستم که قرار است در نمایشگاه ۲۰۱۷ CES بر روی یک کرایسلر ۳۰۰ نصب شده به نمایش در آید می تواند مانند سیستم CarPlay اپل و البته فراتر از آن عمل کند. فیات کرایسلر می گوید استفاده از Uconnect با توجه به اینکه امکان نصب بر روی هر گوشی یا تبلتی که از آندروی استفاده می کند، دارای مزایایی است که می تواند برای رسیدن به هدف طراحی اتومبیل های خودران جهش بزرگی را ایجاد کند.

در اینده نزدیک شاهد حضور اتومبیل هایی خواهیم بود که دارای تمامی سنسورها برای حرکت به صورت اتوماتیک هستند، استفاده از یک نرم افزار مشرک که بتواند به راحتی با اتومبیل افراد مچ شده و با توجه به نیاز های شخصی قابل برنامه ریزی باشد از اهداف این طرح است.
منبع: فیات کرایسلر

به اشتراک گذاری این مقاله


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

براي ثبت ديدگاه خود مي توانيد با يکي از اکانت هاي خود وارد شويدنشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A